Par Grandiosa

Šeit jūs uzzināsiet kas ir Grandiosa picas. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums orklafoods@orkla.lv.

Kas ir Grandiosa?

Grandiosa ir norvēģu saldētu picu zīmols, kas pazīstams kopš 1980. gada. Tas ir populārākais picu zīmols Skandināvijā un tagad ir pieejams arī Latvijā! Augstas kvalitātes sasaldētas picas ar kraukšķīgu pamatni, kas cepta akmens krāsnī, un ar bagātīgi klātu pildījumu. Grandiosa sortimentā katrs atradīs iecienītākās garšas picu, un tās izmēri būs piemēroti visām dzīves situācijām – garšīgai maltītei, ātrām uzkodām vai picu priekiem kopā ar draugiem un ģimeni. Ikviens var atrast savu mīļāko Grandiosa!

Kā pagatavot Grandiosa picas?

Pagatavošana cepeškrāsnī: Uzkarsējiet cepeškrāsni līdz 225 °C vai konvekcijas krāsniņu līdz 200 °C. Neatkausētu picu izņemiet no kastes un polimēra maisiņa. Lieciet picu uz restēm krāsns vidējā daļā. Aptuvenais gatavošanas laiks: 10 minūtes vai līdz siers ir izkusis. Cepšanas ilgums dažādās krāsnīs var atšķirties.

Pagatavošana mikroviļņu krāsnī (750 W): Neatkausētu picu izņemiet no kastes un polimēra maisiņa. Lieciet picu mikroviļņu krāsnī un sildiet to aptuveni 5 minūtes vai līdz siers ir izkusis. Pirms pasniegšanas ļaujiet picai minūti pastāvēt. Gatavošanas ilgums dažādās krāsnīs var atšķirties.

For multilanguage this plugin supports WPML or Polylang plugins