Mocarella pica 350 g

Picām pamatnes ir ceptas krāsnī, kuras virsma ir izgatavota no īsta akmens. Picām ir plāna, kraukšķīga pamatne un ļoti bagātīgs pildījums.

Pamatne: KVIEŠU MILTI, ūdens, rapšu eļļa, raugs, sāls. Pildījums: SIERS(mocarella) 20%, tomātu pasta, tomāti 10%, vistas gaļa 8%, ūdens, rapšu eļļa, margarīns (rapšu un palmu eļļa, dabīgais aromatizētājs, A vitamīns), garšvielas (ķiploki, baziliks, čili),kartupeļu ciete, cukurs, spināti, sāls, rauga ekstrakts, dabīgais aromatizētājs. Vidējā uzturvērtība 100 g produkta: enerģētiskā vērtība 1040kJ/249kcal, tauki 12g (tostarp piesātinātās taukskābes 4,0), ogļhidrāti 23g (tostarp cukuri 2,0g), olbaltumvielas 11g, sāls 1,1g.

Vidējā uzturvērtība 100 g produkta Vidējā uzturvērtība 175 g produkta
Enerģētiskā vērtība (kJ / kcal)
Tauki, g
- tostarp piesātinātās taukskābes, g
Ogļhidrāti, g
- tostarp cukuri, g
Olbaltumvielas, g
Sāls, g

Pagatavošana cepeškrāsnī: Uzkarsējiet cepeškrāsni līdz 225º C vai konvekcijas krāsniņu līdz 200 °C. Neatkausētu picu izņemiet no kastes un polimēra maisiņa .Lieciet picu uz restēm krāsns vidējā daļā. Aptuvenais gatavoš. laiks: 10-15 min vai līdz siers ir izkusis.

Pagatavošana mikroviļņu krāsnī 800W: Neatkausētu picu izņemiet no kastes un polimēra maisiņa. Lieciet picu mikroviļņu krāsnī un sildiet to aptuveni 5,5 minūtes vai līdz siers ir izkusis. Neizmantojiet vāku.

Gatavošanas ilgums dažādās krāsnīs var atšķirties.

Visas Akmens krāsns picas

For multilanguage this plugin supports WPML or Polylang plugins